cerebrin بوشهر قانون برگزاری انتخابات

cerebrin: بوشهر قانون برگزاری انتخابات نماینده ولی فقیه نامزدهای انتخاباتی نماینده ولی فقیه انتخابات

گت بلاگز وب‌گردی تائید صحت انتخابات شورای شهر و دِه در همه استان‌ها در حال بررسی است

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهرورستا گفت: نتیجه های شمارش آرا در همه استان‌ها اعلام شده، ولی در هیچ استانی فعلا صحت انتخابات به وسیله هیئت‌های ا

تائید صحت انتخابات شورای شهر و دِه در همه استان‌ها در حال بررسی است

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، محمد محمودی شاهنشین راجع به نتیجه نهایی شمارش آرا در شهر اهواز بیان کرد: نتیجه آرا در اهواز مشخص شده است و در حال دریافت شکایت ها هستند که تا ظهر امروز این شکایت ها بررسی می شود.

عبارات مهم : اهواز
وی راجع به امکان ابطال صندوق رای اهواز نیز افزود: بعد از بررسی نظر داده می شود که آیا صندوق رای در اهواز ابطال می شود یا خیر. هیئت های نظارت و اجرایی عدد تجمیع ارزش در این حوزه رای گیری باید مساوی می شد، با توجه به اینکه نشده بود بایستی یک سری آرا را شمارش می کردند که شمارش کردند و نتیجه های آرا را اعلام کرده اند.

رئیس هیئت مرکزی نظارت برانتخابات شورای شهر و دِه اذعان کرد: در حوزه رای گیری اهواز مسئولان مربوطه ۴۸ ساعت وقت گذاشتند جهت کسانی که می خواهند، شکایت کنند و بعد از ۱۵ روز به شکایت ها پیگیری شده است و نتیجه های اعلام می شوند.

محمودی تصریح کرد: فعلا در استان ها تا حداکثر وقت نهایی ۱۵ روز، مشغول بررسی شکایت ها به نتیجه های آرا هستیم و مورد خاصی تاکنون به ما گزارش نشده هست.

رئیس هیئت مرکزی نظارت برانتخابات شورای شهرورستا راجع به شکایت آقای چمران جهت بازشماری ۱۰ درصد آرا نیز گفت: بررسی این عنوان به هیئت نظارت پایتخت کشور عزیزمان ایران سپرده شده است بود و از این عنوان اطلاعی نداریم.

وی تاکید کرد: نتیجه های شمارش آرا در همه استان ها اعلام شده است هست، ولی در هیچ استانی فعلا صحت انتخابات به وسیله هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان به ما اعلام نشده است و همه هیئت ها در حال پیگیری به شکایت ها هستند.

محمودی خاطرنشان کرد: کاندیداهای انتخابات شورای شهر وروستا از وقت اعلام نتیجه های شمارش آرا، ۴۸ ساعت وقت داشته اند که شکایت کنند بعضی از حوزه ها با توجه به اینکه شمارش آرایشان سریع تمام شده است بود، وارد روز سوم دوره ۱۵ روزه جهت پیگیری به شکایت ها شده است اند و این روند تا بررسی کامل شکایت ها در همه استان ها ادامه دارد.
منبع: میزان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اهواز | استانی | انتخابات شورای شهر | نظارت بر انتخابات | شورای شهر | محمد محمودی شاهنشین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog