cerebrin بوشهر قانون برگزاری انتخابات

cerebrin: بوشهر قانون برگزاری انتخابات نماینده ولی فقیه نامزدهای انتخاباتی نماینده ولی فقیه انتخابات

گت بلاگز علمی پزشکی به چه مدارکی جهت مصاحبه تخصصی آزمون دکتری نیاز داریم؟

به همراه داشتن بعضی مدارک جهت حضور در مصاحبه الزامی نیست، ولی داشتن آنها جهت کسب امتیاز و موفقیت در مصاحبه اثرگذار و بسیار حائز اهمیت هست.

به چه مدارکی جهت مصاحبه تخصصی آزمون دکتری نیاز داریم؟

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ آزمون دکتری سال 96 در اسفندماه سال گذشته برگزار شد و داوطلبان این آزمون نتیجه های اولیه خود را در آخرهای فروردین ماه مشاهده کردند. همچنین داوطلبان آزمون دکتری در اواسط اردیبهشت ماه اقدام به گزینش رشته نموده و بعد از آن چشم انتظار اطلاعیه های دانشگاه ها اطراف انجام مصاحبه جهت پذیرش در دوره دکتری هستند.
زمان دعوت به مصاحبه
بر اساس آنچه که شرکت سنجش اعلام کرده، افرادی که به حد نصاب رسیده تا به مراحل بعدی راه پیدا کنند و مصاحبه از آنها صورت بگیرد، می توانند در هفته ی اول خرداد ماه سال 96 از طریق پایگاه sanjesh.org پیگیر وقت دعوت به مصاحبه از طریق دانشگاه های مجری باشند.

عبارات مهم : همراه

مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه
یک سری از مدارک هستند که به طور عام جهت انجام مصاحبه ضرروی و بعضی هم اختیاری هستند که این مدارک مشمول بر موارد زیر می شود:
1.شناسنامه و کارت ملی
2.مدارک تحصیلی مقاطع کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد
3.کارنامه ی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری
4.برخی از دانشگاه های مجری مصاحبه، به همراه داشتن دو یا سه توصیه نامه از اساتید مقاطع قبلی(به خصوص استاد راهنمای آخر نامه کارشناسی ارشد)را الزامی می دانند.
5.گاهی فرم رزومه از سوی دانشگاه ارائه می شود و گاهی رزومه عمومی شما مورد قبول هست. حتی اگر طبق اطلاعیه دانشگاه، همراه داشتن آن جهت مصاحبه الزامی نباشد، بهتر است رزومه کاملی از سوابق آموزشی و پژوهشی به همراه داشته باشید.
6.ممکن است ملزم به ارائه مدرک زبان ملی یا بین المللی در مصاحبه باشید.
7.پایان نامه کارشناسی ارشد: آخر نامه کارشناسی ارشد را حتما همراه داشته باشید. این مدرک، سند مهمی از شخصیت علمی شماست حتی اگر آخر نامه شما ناتمام باشد، بهتر است بخش هایی که تا به حال انجام داده اید و یا نسخه اولیه را همراه داشته باشید
مدارک اختیاری مورد نیاز مصاحبه دکتری
به همراه داشتن بعضی مدارک جهت حضور در مصاحبه اختیایر هست، ولی داشتن آنها جهت کسب امتیاز و موفقیت در مصاحبه اثرگذار و بسیار حائز اهمیت هست. این مدارک عبارتند از:
1.داشتن گواهی پذیرش مقاله جهت اثبات داشتن مقاله مهم هست، ولی گاهی اساتید می خواهند همه صفحات مقاله پذیرفته شده است شما را مشاهده نمایند. بنابراین غیر از چکیده و گواهی پذیرش آنها، تلاش کنید کل مقاله را همراه داشته باشید.
2. گواهی رتبه اول تا سوم دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد
3. گواهی تدریس در دانشگاه
4. بهتر است تمامی سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی تان را ارائه کنید.
5. گواهی شرکت در کارگاه های آموزشی
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همراه | دانشگاه | دانشگاه | کارشناسی ارشد | رشته تحصیلی | مدارک اجباری | کاردانی | مصاحبه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog