cerebrin بوشهر قانون برگزاری انتخابات

cerebrin: بوشهر قانون برگزاری انتخابات نماینده ولی فقیه نامزدهای انتخاباتی نماینده ولی فقیه انتخابات

گت بلاگز بین‌الملل روی رسانه ها شمشیر بکش! / پیشنهاد وزیر امنیت داخلی به ترامپ

جان اف کلی در مراسم دانشجویان گارد ساحلی به ترامپ پیشنهاد کرد بر روی رسانه ها شمشیر بکشد.

روی رسانه ها شمشیر بکش! / پیشنهاد وزیر امنیت داخلی به ترامپ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، جان اف کلی — وزیر امنیت داخلی آمریکا — در مراسم دانشجویان گارد ساحلی به آرامی و با حالتیی که مثل یک شوخی به نظر می رسید به ترامپ پیشنهاد کرد بر روی رسانه ها شمشیر بکشد.
بر این اساس، وزیر امنیت داخلی آمریکا در تک گویی (در ادبیات به تکنیکی در نمایشنامه گفته می شود که گوینده بر روی صحنه سخنی را بر زبان می آورد با فرض اینکه دیگران آنرا نمی شنوند و با خودش صحبت می کند ولی درواقع حاضرین صدای او را می شنوند Aside )به آرامی و با حالتی که مثل یک جُک به نظر می رسید به ترامپ پیشنهاد کرده است بر روی رسانه ها شمشیر بکشد.

عبارات مهم : امنیت

نیویورک تایمز در ادامه نوشت: وزیر امنیت داخلی آمریکا احتمالا قصد نداشته بصورت علنی با این کنایه به ترامپ پیشنهاد کند بر روی رسانه ها شمشیر بکشد و بعد این سخن در رسانه ها بچرخد و جهانیان آنرا بشنوند.
نیویورک تایمز در ادامه نوشت: این بیانات بعد از آن مطرح شد که دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا خطاب به دانشجویان دانشکده گارد ساحلی در شهر نیو لندن در ایالت کنتیکت آمریکا گفته بود هیچ رهبری در تاریخ به اندازه وی به وسیله رسانه ها مورد ستم قرار نگرفته است.
نیویورک تایمز در ادامه افزود: قبل از اینکه نماینده دانشجویان گارد ساحلی شمشیری را بعنوان نشان قدردانی به ترامپ هدیه کند، او با تعداد زیادی از دانشجویان دست داد. (بعد از دریافت شمشیر ترامپ گفت شمشیر زیباییست و صدای او شنیده می شد و دوربینها مشغول ضبط تصویر او بودند.
در ادامه این مطلب آمده است: ترامپ سپس با آن شمشیر و شخصی که آنرا به او داد، جهت گرفتن تصویر ژست گرفت و سپس در کنار وزیر امنیت داخلی روی صندلی نشست. وزیر امنیت داخلی ترامپ به وی گفت: از آن جهت رسانه ها استفاده کن. ترامپ قبل از اینکه بخندد گفت بله درست است!
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امنیت | آمریکا | رسانه ها | دانشجویان | دونالد ترامپ | بین الملل | دونالد ترامپ | رییس جمهور آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog