cerebrin بوشهر قانون برگزاری انتخابات

cerebrin: بوشهر قانون برگزاری انتخابات نماینده ولی فقیه نامزدهای انتخاباتی نماینده ولی فقیه انتخابات

گت بلاگز بوشهر ایران زیاد از هر کشوری دارای شاخصه مردم‌سالاری دینی است

امام جمعه بوشهر گفت: در حکومت‌های اسلامی هیچگاه نقش مردم به این اندازه در تعیین آینده خود پررنگ نبوده هست.

ایران زیاد از هر کشوری دارای شاخصه مردم‌سالاری دینی است

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در همایش محوریت قانون در برگزاری انتخابات با تاکید بر قانون مداری در عرصه انتخابات اظهار داشت: با توجه به اینکه قانون تعیین کننده امور محسوب می شود تعدی از قانون آشوب و هرج و مرج در پی دارد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه همه باید به قانون در انتخابات تمکین کنند افزود: تعدی از قانون در انتخابات خلاف اخلاق سیاسی، موازین حقوقی و شرعی است و همه باید در برابر قانون تمکین کنند.

عبارات مهم : بوشهر

امام جمعه بوشهر، با بیان اینکه توجه به ارکان انتخابات باعث حضوری حداکثری و گزینش اصلح می شود تاکید کرد: قانون مداری، اخلاق محوری، فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم و گزینش با بصیرت و اصلح از ارکان مهم است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.
صفایی بوشهری با تاکید بر ضرورت رعایت قانون و اخلاق در انتخابات گفت: مسئولان، دست اندرکاران انتخابات، نامزدهای انتخاباتی، هواداران و سایر قشرها در برگزاری انتخابات قانون مداری و رعایت اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر انتخابات در نظام جمهوری اسلامی را نمایان شدن مردم سالاری دینی دانست و تصریح کرد: در حکومت های اسلامی هیچگاه نقش مردم به این اندازه در تعیین آینده خود پررنگ نبوده و در شرایط کنونی هیچ کشوری به اندازه کشور عزیزمان ایران دارای شاخصه مردم سالاری دینی نیست.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مسئولان باید قانون مداری و اخلاق محوری را در برگزاری انتخابات سرلوحه کار خود قرار دهند خاطر نشان کرد: یکی از اهداف استکبارجهانی و دشمن های حضور کم رنگ مردم در پای صندوق های اخذ رای است که در این راستا حضور حداکثری مردم در انتخابات همراه با بصیرت انتخاباتی مهم است.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: بوشهر | قانون | برگزاری | انتخابات | نماینده ولی فقیه | نامزدهای انتخاباتی | نماینده ولی فقیه | انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog