cerebrin بوشهر قانون برگزاری انتخابات

cerebrin: بوشهر قانون برگزاری انتخابات نماینده ولی فقیه نامزدهای انتخاباتی نماینده ولی فقیه انتخابات

گت بلاگز اصفهان اجرای طرح یکپارچه سازی قبوض گاز شرکت ها و ادارات در اصفهان

طرح یکپارچه سازی و تبادل گروهی قبوض مصرفی انرژی جهت نخستین بار در سطح کشور ازسوی شرکت گاز استان اصفهان اجرا شد.

اجرای طرح یکپارچه سازی قبوض گاز شرکت ها و ادارات در اصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان به نقل از مدیرعامل این شرکت اضافه کرد: این طرح بصورت آزمایشی در سطح ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در حال اجراست.

سید مصطفی علوی افزود: در این طرح، اطلاعات قبوض گاز مصرفی تمامی ادارات تابعه این شرکت بصورت یکپارچه و بصورت یک فایل الکترونیکی صادر و در اختیار ستاد مرکزی این شرکت قرار می گیرد.
وی افزود: اجرای این طرح در جهت صرفه جویی در زمان، کم کردن هزینه ها، نیروی انسانی، حفظ محیط زیست و جهت پرداخت بموقع صورت حساب گاز مصرفی پیشنهاد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان افزود: در این طرح قبوض گاز شرکت ها و ادارات استان بصورت گروهی و متمرکز محاسبه و ارسال می شود.
علوی اظهارکرد: در این روش به محض صدور صورتحساب، اطلاعات قبوض صادر شده است بر حسب شرکت ها و ادارات زیر مجموعه آنها تفکیک شده است و فایل مربوط به آن بصورت ایمیل به شرکت یا شرکت مربوطه ارسال می شود .
وی با اشاره به اینکه در این طرح، پرداخت گروهی بهای گاز از طریق سیستم بانکی ممکن هست، گفت: سایر شرکت های خدماتی از جمله آب، برق و مخابرات نیز می توانند جهت قبوض مصرفی مشترکان خود در بخش ادارات از این طرح استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از بین بردن چاپ کاغذی وتوزیع دستی قبوض، پرداخت قبوض بصورت یکجا به وسیله ستاد مرکزی هر سازمان، ارگان یا شرکت، امکان نگهداری سوابق، تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات قبوض جهت همه شرکت ها و ارگان ها و مدیریت بهینه مصرف انرژی در ادارات را از مهمترین مزایای این طرح بیان کرد.
وی افزود: در حال حاضر بااجرای این طرح از طریق تعامل با شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان فایل الکترونیکی 2 دوره گذشته قبوض گاز مصرفی این ادارت تهیه و از طریق پست الکترونیک به ستاد مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان ارسال شده است است.
مجموع مصرف گاز طبیعی هر سال استان اصفهان 20 میلیارد مترمکعب و روزانه 54.8 میلیون لیتر مکعب هست.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : ارسال

واژه های کلیدی: ارسال | مرکزی | اصفهان | اطلاعات | اجرای طرح یکپارچه سازی | قبوض گاز شرکت ها و ادارات | در اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog