cerebrin بوشهر قانون برگزاری انتخابات

cerebrin: بوشهر قانون برگزاری انتخابات نماینده ولی فقیه نامزدهای انتخاباتی نماینده ولی فقیه انتخابات

گت بلاگز اخبار پزشکی توضیح وزارت بهداشت راجع به دریافت ۱۸ میلیون یورو ارز جهت واردات ماشین آمبولانس

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت راجع به دریافت ۱۸ میلیون یورو ارز به وسیله این وزارتخانه جهت واردات خودروی خارجی توضیح داد و گفت: وزارت بهداشت به جز آمبولانس

توضیح وزارت بهداشت راجع به دریافت ۱۸ میلیون یورو ارز جهت واردات ماشین آمبولانس

توضیح وزارت بهداشت راجع به دریافت ۱۸ میلیون یورو ارز جهت واردات ماشین آمبولانس

عبارات مهم : اتوبوس

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت راجع به دریافت ۱۸ میلیون یورو ارز به وسیله این وزارتخانه جهت واردات خودروی خارجی توضیح داد و گفت: وزارت بهداشت به جز آمبولانس و اتوبوس های امدادی خودروی دیگری وارد نمی کند.

دکتر عباس زارع نژاد در گفت وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار کرد: وزارت بهداشت به جز آمبولانس و اتوبوس های امدادی خودروی دیگری وارد نمی کند و به غیر از این خودروها نیز به خودروی دیگری نیاز ندارد. در چند سال گذشته جهت اینکه به سطح قابل قبولی در زمینه خدمات درمانی به ویژ در حوزه اورژانس و تامین تجهیزات مورد نیاز آن برسیم، بخشی از نیازهای خود را با کمک شرکت های داخلی و بخش دیگری را با واردات از کشورهای دیگر تامین کردیم.

وی افزود: در چندسال گذشته ۲۰۰۰ دستگاه آمبولانس مجهز و استاندارد از آلمان وارد شده است یا در حال ورود هست. بخشی از این تعداد آمبولانس ها از آخرهای دولت قبل و بخش دیگر در این دولت وارد شده است هست. هچنین ۲۰۰ دستگاه موتورلانس نیز از هوندای ژاپن با استانداردهای پیشرفته خریداری شده است است و در حال حاضر در بعضی از شهرهای کشور فعالیت می کنند. ۷۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس مجهز نیز ازهیوندای کره جنوبی خریداری شده است که در شرایط بحرانی و در تصادفات بین بزرگراه ای و همچنین حوادثی که تعداد مصدومان زیادی دارد، کاربرد دارند. این اتوبوس آمبولانس ها در حال حاضر نیز فعال هستند. علاوه بر این موارد، شش فروند هلی کوپترجدید و استاندارد جهت اورژانس خریداری شده است است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات بین الملل وزارت بهداشت تاکید کرد: وزارت بهداشت به جز این موارد هیچ خودروی خارجی دیگری وارد نمی کند. تجهیزات مورد نیاز و استاندارد، به هر میزان که جهت حفظ سلامت مردم مورد نیاز باشد، تامین می شود. اگر شرکت های داخلی بتوانند این نیازها را تامین کنند، این تجهیزات از آنها خریداری می شود و اگر این نیازها از کشورهای دیگر قابل تامین باشند، وارد می شوند.

توضیح وزارت بهداشت راجع به دریافت ۱۸ میلیون یورو ارز جهت واردات ماشین آمبولانس

واژه های کلیدی: اتوبوس | بهداشت | واردات | آمبولانس | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog