cerebrin بوشهر قانون برگزاری انتخابات

cerebrin: بوشهر قانون برگزاری انتخابات نماینده ولی فقیه نامزدهای انتخاباتی نماینده ولی فقیه انتخابات

گت بلاگز اخبار حوادث شلاق و تبعید مجازات آزارگر دختر 16ساله

مردی که متهم است دختري 16ساله را که نزد او آموزش گیتار می دید مورد آزار و اذیت قرار داده، با حکم دادگاه به صد ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم شد. پیگیری به این

شلاق و تبعید مجازات آزارگر دختر 16ساله

عبارات مهم : گیتار

مردی که متهم است دختري 16ساله را که نزد او آموزش گیتار می دید مورد آزار و اذیت قرار داده، با حکم دادگاه به صد ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم شد. پیگیری به این پرونده با شکایت زنی میانسال شروع شد. این زن در بیانات خود گفت: مدتی قبل مردی 48ساله به نام رامین که به صورت مجردی زندگی می کرد، به ساختمان محل سکونت ما نقل مکان کرد. رامین گیتار می زد و هر لحظه صدای ساز او را می شنیدیم.

این طور بود که دخترم به گیتار علاقه مند شد و بعد از مدتی بحث و تبادل نظر به این نتیجه رسیدیم که از رامین خواهش کنیم به نیلوفر گیتار یاد بدهد. هنگامی که عنوان را با مرد میانسال مطرح کردیم، او قبول کرد. بعد از آن بود که دخترم مرتب به منزل این مرد می رفت و آموزش می دید. از این عنوان خوشحال بود و ما هم راضی بودیم که نیلوفر هنری را یاد می گیرد ولی عنوان به همین جا ختم نشد و یک روز دیدم دخترم به شدت ناراحت است و واکنش‌ها وحشت زده ای دارد. با اصرار از او خواستم عنوان را برایم توضیح دهد و در نهایت واقعیتی تلخ را فاش کرد.

شلاق و تبعید مجازات آزارگر دختر 16ساله

این زن ادامه داد: رامین به بهانه ضبط صدا دخترم را اغفال کرده و با خودش به خارج از شهر برده و او را مورد آزار قرار داده بود. هنگامی که این عنوان را فهمیدم تصمیم گرفتم علیه این مرد شکایت کنم. دخترم به حدی ناراحت است که حتی حاضر نشد جهت طرح شکایت به دادگاه بیاید. قضات پرونده بعد از شنیدن بیانات این زن دستور انجام تحقیقات را صادر کردند. به این ترتیب دختر 16ساله مورد پرس وجو قرار داده شد و گفت: رامین بارها به من ابراز علاقه کرده و با حرف هایش من را گول زده بود. او روز اتفاق گفت جهت اینكه یاد بگیرم صدای ساز را چطور ضبط کنم باید همراه او به یک استودیو مي رفتم.

او از این وقت استفاده کرد و در محلی خلوت من را مورد آزار قرار داد. در ادامه تحقیقات دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد و متخصصان آزار و اذیت این دختر را تأیید کردند. در نهایت رامین به عنوان متهم تحت پیگرد قرار گرفت. این مرد دیروز در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه رفت و بعد از اینکه شکایت مطرح شده است علیه خودش را شنید اتهام تجاوز را انکار کرد و گفت من هیچ رابطه ای با این دختر نداشتم. متهم توضیح داد: نیلوفر جهت یادگرفتن گیتار نزد من می آمد و بعد از مدتی شروع کرد به ابراز علاقه به من. او اصرار داشت به وی یاد بدهم چطور صدا را ضبط می کنیم به همین علت هم او را به یک استودیو بردم ولی هیچ رابطه ای با او نداشتم و این ادعاها اصلا صحت ندارد.

مردی که متهم است دختري 16ساله را که نزد او آموزش گیتار می دید مورد آزار و اذیت قرار داده، با حکم دادگاه به صد ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم شد. پیگیری به این

قضات دادگاه بعد از شنیدن حرف های متهم او را با توجه به مدارک موجود در پرونده از جمله نظریه پزشکی قانونی گناهکار دانستند و به دو سال تبعید و صد ضربه شلاق محکوم کردند.

شرق

واژه های کلیدی: گیتار | دادگاه | شکایت مطرح شده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog